Kort Cultuur

Papa

In de Leuvense stadsbibliotheek Tweebronnen kan je op woensdag 4 maart om 20u terecht voor de voorstelling van het boek Mijn vader. In dat boekwerk voeren Phara de Aguirre en Kaat Mensels gesprekken met een aantal - volwassen - BV's en hun vaders. Tijdens de voorstelling zal Phara een aantal kids en hun respectievelijke vader interviewen en kan je het werk van de papa van Daan bewonderen. Daan zelf zal voor de gelegenheid ook optreden.

Tweebronnen

Nog meer actie in Tweebronnen. Op donderdag 5 maart kan je om 20u polshoogte nemen van de literaire smaak van Caroline Gennez en Stef Wauters. Boeken die je op voorhand al dan niet moet lezen zijn onder andere Het verhaal van een huwelijk van Andrew Sean Greer en Nadia Dala's Waarom ik mijn moeder de hals doorsneed. Muziek is er van The Bony King of Nowhere.

Licht Gekanteld

Niet in Tweebronnen, maar wel in STUK is er op donderdag 6 maart een avond cultuur voorzien door Licht Gekanteld - een groep jongeren die culturele zaken regelt voor jongeren. Men draait vanaf 19u twee kortfilms waarna er een optreden plaatsvindt van het jonge, Leuvense The Abundance. Om 21u kan je dan aanschuiven voor de voorstelling Pubers bestaan niet van KOPERGIETERY.

Piano

Vanaf maart zet Cinema ZED in samenwerking met het Departement Communicatiewetenschappen van de K.U.Leuven film opnieuw op de kaart. Samen organiseren ze een reeks filmvertoningen die kaderen in de cursus Filmgeschiedenis. Woensdag 5 maart kan je om 20u gaan kijken naar de film Der Golem van Paul Wegner. Schrob alvast de oren schoon, want de film wordt live begeleid door piano. Meer informatie over de filmreeks kan u overigens vinden op www.cinemazed.be.

jd & mo