MUNTSTRAAT EINDELIJK OVERDEKT!
Leuven getroffen door aardbeving

Bij een aardbeving in de Leuvense binnenstad vielen gisterenavond geen doden maar wel een stelling om. Het epicentrum bevond zich volgens geologen ter hoogte van het kantoor van de Leuvense Overkoepelende KringOrganisatie (LOKO voor de vrienden).
Vermoed wordt dat de beving veroorzaakt werd door een botsing tussen de Linksleuvense en de Rechtsleuvense tektonische platen. In een persmededeling geeft NSV! meteen de schuld aan klein links, die op hun beurt mekaar de zwarte piet doorschuiven.

Rector Waer, niet te spreken over het feit dat hij plotsklaps moest terugkeren van zijn jaarlijkse surfvakantie, reageert: ‘Ik vond het echt niet chillywilly dat ik mijn tripmoest cancellen. Het waren godverdorie zo’n mooie pipesen fenomenale breaksin Chili. Dit waren waves of a lifetime, dude. Ik ben eerlijk gezegd al stoked dat die stelling niet op de Barcode is gevallen. Dat zou zonde geweest zijn, ik hou wel van een goeie waterpijp met fruitshizzleop zijn tijd.’
Zoals te verwachten viel, waren veel mensen geschokt door Waer’s reactie. Onmiddellijk welde een golf aan protest op en werd het tsunami-alarm op de Dijle afgekondigd. De golf wordt binnen de komende 21 uur verwacht in de Naamsestraat. Surf’s up guys!