Pascal Smet opent plechtig nieuw VVS-koffiezetapparaat
De Vlaamse Vereniging van Studenten (VVS) huldigde afgelopen weekend plechtig haar nieuwe koffiezetapparaat in.
Vlaams minister van onderwijs Pascal Smet zegde enkele andere afspraken af om dit memorabel moment mee te maken. Hij mocht plechtig de eerste kop zetten.

Volgens Tom Demeyer, ondervoorzitter van VVS, komt het nieuwe apparaat geen moment te vroeg: “De laatste jaren scheelde er toch wel iets met de slagkracht en productiviteit van VVS, iets dat enkel te wijten is aan kalkaanslag bij het vorige apparaat.” Het apparaat ontkalken bleek niet goed genoeg: “Onze recentste nieuwe huisstijl kostte niet zo veel als de vorige keer en we hebben ook enkele stafmedewerkers op straat gezet. We hadden dus budget over – een nieuw apparaat is naar de toekomst toe dan toch de evidentie zelve.”
“Bovendien,” vervolgt Tom, “we kunnen toch niet onderdoen voor de StAL, die ook pas een nieuw Senseoapparaat heeft gekregen.”
Volgend jaar denkt men eraan nog ingrijpender renovatiewerken uit te voeren: “De verf van onze muren begint wat af te gaan. We dachten er eerst aan er fris oranje op te leggen, maar daar heeft Pascal Smet toch zijn veto tegen gesteld. Het worden bijgevolg dezelfde kleuren als nu, en Pascal Smet gaf zijn kabinetschef alvast opdracht die dag in de ministeriĆ«le agenda te blokkeren,” weet Demeyer, “Zo sympathiek, die man.”