Tweede zit? Opgepast, inschrijven kan nog tot 10 juli

Pieterjan Douchy
nieuws

Was je niet geslaagd voor een van je vakken in eerste zit en wil je een taak of examen opnieuw maken, dan heb je tot 10 juli de tijd om je daarvoor te registreren. Dat geldt ook als je je uitschreef voor je eerste examenkans. Vergeet je je voor 10 juli in te schrijven, dan krijg je geen tweede kans.

Je inschrijven kan op twee manieren, afhankelijk van je faculteit. Studenten van de faculteit Architectuur en Campus Groep T doen dat via hun Individueel Examenrooster (IER). Alle andere studenten van de universiteit kunnen zich inschrijven via het studievoortgangsdossier van KU Loket. Eens dat gebeurd is, krijg je een bevestigingsmail. Ontvang je die mail niet, dan is er iets niet in orde en probeer je het best opnieuw.

De faculteiten communiceren op verschillende tijdstippen wanneer de herexamens plaatsvinden. Bij de meeste faculteiten start de tweede zit op 18 augustus - al kan het ook vroeger - en eindigt die op 6 september. Raadpleeg zeker de website van je faculteit voor extra info!

Powered by Labrador CMS