Herinnering: ISP deadline 8 oktober

Marthe Temst
nieuws marthe temst

Opgelet! De deadline voor het indienen van je Individueel Studieprogramma (ISP) komt er bijna aan. Die deadline valt altijd op de derde woensdag van het academiejaar. Dit jaar is dat op 8 oktober. Elke student aan KU Leuven heeft een ISP, waarin je aanduidt welke vakken je dat academiejaar zal opnemen.

De tool om je ISP in te dienen kan je vinden in KU Loket via Toledo. Je kan het ISP invullen door de vakken die je wil opnemen aan te duiden met een vinkje. Het ISP is ook verbonden aan je Individueel Examenrooster (IER). Je kan bij het indienen dus ook al examenmomenten voor januari kiezen. Ook stages en masterproeven moet je in je ISP opnemen.

Let bij het invullen er op dat je alle vakken aanduidt die voor jou van toepassing zijn. Zorg er ook voor dat je voldoende studiepunten opneemt. Het is ook belangrijk dat je op het einde 'indienen' aanduidt. Je ISP gewoon opslaan is niet voldoende. Als je niet op tijd indient kan je je vakken voor dit semester niet meer aanpassen.

Aan de start van het tweede semester zal KU Leuven het ISP-formulier opnieuw openstellen. Dan kan je, indien nodig, je vakken voor het tweede semester nog aanpassen. Je ISP voor het eerste semester kan je dan niet meer wijzigen. Heb je toch nog vragen? Dan kan je hier terecht.

Powered by Labrador CMS