24 urenloop bijna van start: wat kan je verwachten?

Jutta Heylen
jutta heylen nieuws liveblog 24 urenloop 2025

De 24 urenloop gaat bijna van start, maar wat houdt het evenement nu in? Wij helpen je op weg. Voor 24 uur lang probeert elke ploeg zoveel mogelijk rondjes te lopen. Dit jaar zijn er 21 ploegen klaar om te strijden tijdens deze 24 urenloop. Maar dat is niet alles.

Zo zijn er ook kleine competities tussen de ploegen. Je hebt bijvoorbeeld de eeuwenoude titanenstrijd tussen VTK en Apolloon voor de eerste plek. Of tussen Ekonomika en LBK voor die derde plek. LOKO (de Leuvense studentenkoepel) geeft ook enkele prijzen weg elk jaar. Hieronder vallen onder andere beste supporters, creatiefste loopstand of beste promotiefilmpje. Voor elk wat wils dus.

Naast het luidkeels aanmoedigen van jouw ploeg of het smikkelen aan de eetstandjes kan je jouw hart ook nog ophalen elders. Zo waagt Wieslandia een poging om 24 uur aan een stuk te wiezen op het evenement.

Ben je geïnteresseerd in wat er nog te beleven valt? Check zeker deze liveblog! Zo blijf je op de hoogte van wat er gebeurt.

Powered by Labrador CMS